Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.
5 lat ago · by · Możliwość komentowania Radca prawny Wrocław - Kancelaria Stangenberg została wyłączona

Radca prawny Wrocław - Kancelaria Stangenberg

Kancelaria Stangenberg to profesjonalne biuro adwokackie zajmujące się pomocą prawną dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, a także w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, a także prawa handlowego i karnego.

Radca prawny Wrocław

Radca prawny Wrocław Anna Stangenberg

Kancelaria zatrudnia wykwalifikowanych adwokatów, posiadających duże doświadczenie zawodowe i biegłość w swoich dziedzinach. Dzięki temu jest w stanie zapewnić swoim Klientom profesjonalną i rzetelną pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W swojej pracy Kancelaria Stangenberg kieruje się zasadą świadczenia usług na najwyższym poziomie, z szacunkiem i zrozumieniem dla potrzeb i problemów swoich Klientów. Wszystkim zleceniom przywiązuje szczególną wagę, starając się zapewnić jak najlepsze rozwiązania i prowadzić sprawy z pełnym zaangażowaniem.

Oferowane przez Kancelarię Stangenberg usługi obejmują między innymi: doradztwo prawne, opiniowanie umów, reprezentowanie Klientów w sądach i urzędach, a także negocjowanie ugód i układów. W przypadku spraw karnych, adwokaci z Kancelarii są w stanie zapewnić obronę oskarżonym, a także pomoc prawną osobom poszkodowanym.

Kancelaria Stangenberg ceni sobie zaufanie i współpracę z Klientami, dlatego też zawsze stara się być dostępna i elastyczna w kontakcie. Wszystkim zainteresowanym oferuje indywidualne spotkania, podczas których można omówić szczegóły sprawy i uzyskać fachowe doradztwo.

Specjalizacja
Więcej na stronie
Możesz zadzwonić
NIP
8522531717
Regon
367772089
Kwatera główna
ul. Królewiecka 72
54-117 Wrocław
  • Radca prawny Wrocław – Kancelaria Stangenberg

Read more

Kredyt gotówkowy

Gotówka
na realizację marzeń

Nawet do 160 000 PLN - Szybka decyzja kredytowa.

Siedziba firmy

Unido Finanse
Optymalne rozwiązania finansowe

Dane kontaktowe

E-mail adres:

Pracujemy od 9:00 do 18:00