Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

„bogactwo polega bardziej na używaniu, niż posiadaniu” Arystoteles

Leasing dla firm

Leasing to coraz częściej wybierana forma finansowania nowych inwestycji, także polskie przedsiębiorstwa coraz częściej szukają korzystnych ofert na leasing samochodów, maszyn, urządzeń, pojazdów różnego typu itd. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ leasing ma szereg istotnych zalet. Oczywiście, decydując się na leasing samochodów, innych pojazdów albo różnych maszyn, warto zapoznać się z ofertą co najmniej kilku różnych instytucji, aby wybrać tę najlepszą. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty wykwalifikowanego doradcy finansowego, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu rozwiązania naprawdę na poziomie, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.
Leasing - zalety tego rozwiązania
Podstawową zaletę leasingu stanowi fakt, że nie trzeba inwestować swoich środków finansowych w zakup pojazdów, maszyn itd. Ma to tę zaletę, że przedsiębiorcy dysponują kapitałem, który przecież może okazać się przydatny w przypadku nieprzewidzianych inwestycji. W praktyce oznacza to, że leasing może być bardzo pomocny, jeśli chcemy mieć pewność, że uda nam się zachować płynność finansową także w tzw. podbramkowych sytuacjach. No i najważniejsze - przedmiot leasingu, np. samochody pozwalają na generowanie nowych zysków. A to w praktyce oznacza, że samo ich wykorzystanie pomaga w generowaniu środków na kolejne raty leasingowe. Co istotne dla każdego przedsiębiorcy, korzystanie z leasingu samochodów lub innych pojazdów czy maszyn to skuteczny sposób na obniżenie comiesięcznych zobowiązań podatkowych. Raty leasingu stanowią bowiem koszt przychodu przedsiębiorstwa. Warto dodać jeszcze, że leasing samochodu jest związany z niższymi kosztami niż wzięcie kredytu na zakup auta. Nic zatem dziwnego w tym, że tak wiele osób jest zainteresowanych ta formą finansowania nowych pojazdów. Jeżeli i Państwo są zainteresowanie korzystnym leasingiem na samochody firmowe, zachęcamy do skontaktowania się z nasza firmą. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej oferty.
Leasing - możliwość dostosowania oferty
Osobom zainteresowaniem leasingiem samochodów możemy zaproponować najlepsze rozwiązania na rynku. Chcielibyśmy przy tym podkreślić, że leasing samochodów to wyjątkowa możliwość dostosowania oferty do potrzeb i oczekiwań leasingobiorcy. Przede wszystkim można zdecydować się na umowę leasingową na różne okresy. W grę wchodzi zarówno leasing samochodów nowych, jak i używanych. To jednak nie wszystko. Leasingobiorca może zdecydować się na wybrany rodzaj rat (stałe, malejące). W praktyce oznacza to, że umowa leasingu może być naprawdę dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, której zależy na szybkim pozyskaniu finansowania na zakup nowych pojazdów. W tym miejscu warto zaznaczyć jeszcze, że najczęściej łatwiej jest uzyskać zgodę na leasing niż na kredyt. Z oferty leasingu mogą skorzystać także podmioty, które na rynku działają od stosunkowo niedawna. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że procedura przyznawania leasingu jest najczęściej znacznie szybsza niż w przypadku kredytu, zakup i przekazanie pojazdu to obowiązki strony finansującej.
Dlaczego my?
Mamy świadomość tego, że nie tak łatwo wybrać jest odpowiednią ofertę na leasing samochodów. Jeśli stoją Państwo przed tym niełatwym zadaniem, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Od samego początku naszej działalności staramy się oferować klientom usługi z zakresu doradztwa finansowego na najwyższym poziomie. Aby móc zawsze oferować Państwu wartościowe porady, współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi. Jest to równoznaczne z tym, że bez problemu możemy nie tylko przeanalizować Państwa sytuację finansową, potrzeby oraz oczekiwania, ale także dobrać w oparciu o nie optymalne rozwiązanie. Nasi doradcy są na bieżąco z nowymi produktami finansowymi, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty darmowego doradztwa finansowego, zapraszamy do skontaktowania sie z nami. Gwarantujemy zadowolenie z usług naszych doradców.