Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.
8 lat ago · by · Możliwość komentowania Leasing systemu ERP? Z Comarch ERP 4.0 to możliwe! została wyłączona

Leasing systemu ERP? Z Comarch ERP 4.0 to możliwe!

Szukasz wsparcia, które pozwoli Ci wprowadzić w firmie innowacje i zautomatyzować kluczowe procesy? Pragniesz uzyskać przewagę konkurencyjną, wyróżnić się wśród konkurentów i osiągnąć planowany sukces?

Dziś do osiągnięcia sukcesu nie wystarczy zgrany, kompetentny personel i najlepsze produkty. Aby osiągnąć najważniejsze cele biznesowe często niezbędne jest zewnętrze wsparcie w postaci nowoczesnych, pionierskich systemów, umożliwiających zarządzanie projektami i najważniejszymi procesami na poszczególnych poziomach przedsiębiorstwa.

Wyobraź sobie, o ile sprawniej funkcjonowała by Twoja firma gdybyś regularnie dostawał szczegółowe analizy dotyczące każdego obszaru działalności … Jak bardzo podniosłaby się efektywność działań sprzedażowych i satysfakcja klientów gdybyś otrzymał narzędzie wspierające planowanie produkcji i kontrolowanie jej na każdym etapie?

Jeśli szukasz technologii XXI wieku, innej niż wszystkie – technologii, która przełoży się na odczuwalne zyski, wzrost sprzedaży i zwiększenie zadowolenia kontrahentów, postaw na sprawdzone rozwiązania i zainwestuj w nowoczesny system ERP.

System ERP to zaawansowany system informatyczny, służący wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem z różnych obszarów biznesu. Kluczowym celem systemu ERP jest integracja wszystkich działów i funkcji w firmie, polepszenie przepływu informacji i zautomatyzowanie najważniejszych procesów. W zależności od oczekiwań i potrzeb oraz specyfiki branży danej firmy, poszczególne moduły systemu mogą wyglądać odmiennie i łączyć się wzajemnie na różne sposoby.

System ERP Infortes to jedna dla wszystkich, prosta w obsłudze i intuicyjna baza danych, która umożliwia zintegrowane zarządzanie poszczególnymi działaniami. Wprowadzone dane są dostępne dla wszystkich osób biorących udział w danym projekcie, dzięki systemowi ERP można na bieżąco weryfikować postęp prac i zaangażowanie poszczególnych członków danego przedsięwzięcia.

Jeśli szukasz narzędzia, które zapewni Ci kompleksowe rozwiązania i zaawansowane narzędzia, postaw na systemy Comarch ERP 4.0.

Dlaczego Comarch ERP 4.0?

Comarch ERP 4.0 to nieustanny rozwój i dostosowywanie systemów do zmieniających się na rynku tendencji i potrzeb odbiorców. Comarch ERP 4.0 to nowoczesna odpowiedź na globalną digitalizację, która zmienia nasze życie i jest obecna niemal w każdym jego aspekcie. Twórcy systemów Comarch ERP 4.0 nie pozostają w teraźniejszości – przystosowują swoje myślenie do realiów jutra, przygotowując produkty do przyszłych wyzwań i trendów rynkowych.

Systemy Comarch ERP 4.0 to nowoczesne narzędzia dostępne w chmurze, wzbogacone o szereg funkcjonalnych, innowacyjnych rozwiązań takich jak np. aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce, business intelligence. Jednym z systemów ERP 4.0 jest system Comarch ERP XL, przystosowany do zarządzania średnią i dużą firmą.

Dlaczego warto zainwestować w Comarch ERP XL?

Comarch ERP XL to bardzo popularny i ceniony przez klientów w całej Europie system zarządzania kluczowymi procesami. Z programu Comarch ERP XL korzysta już ponad 5000 firm, z różnych branż i sektorów rynku. Oprogramowanie jest dedykowane głównie średnim i dużym przedsiębiorstwom, które mogą precyzyjnie wykorzystać wszystkie jego funkcjonalności.

Comarch ERP XL będzie idealny zarówno dla firm produkcyjnych, jak i handlowych czy usługowych. Świetnie sprawdzi się w przypadku przedsiębiorstw wielooddziałowych oraz takich, których pracownicy wykonują swoje obowiązki w terenie (np. pracując jako kierowcy lub przedstawiciele handlowi). Ten kompleksowy system doskonale obejmuje wszystkie poziomy pracy przedsiębiorstwa – wspiera obszary związane z produkcja i dystrybucją towarów, sprzedażą i marketingiem, księgowością, kadrami, obiegiem dokumentów oraz kontaktem z klientem i serwisem.

Używając zaawansowanego modułu CRM (Customer Relationship Management – Zarządzanie Relacjami z Klientem) będzie mógł wreszcie uporządkować dane swoich kontrahentów oraz zrealizować świadome działania o różnym charakterze, mające na celu zwiększenie satysfakcji klientów i zacieśnienie kontaktów biznesowych.

Pakiet narzędzi Comarch ERP Mobile umożliwia realizowanie zadań przez pracowników wykonujących swoje obowiązki poza siedzibą biura. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny przepływ informacji, regularne raportowanie na temat postępów oraz analizę stopnia wykonania poszczególnych prac. Aplikacje wspierają pracę z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, m.in. smartfonów, tabletów, kolektorów danych.

Wybór kompetentnego partnera Comarch

Pamiętaj, że choć systemy Comarch ERP 4.0 są bardzo pomocnymi w wprowadzeniu biznesu narzędziami, ogromne znaczenie ma również wybór kompetentnego, godnego zaufania partnera wdrożeniowego.

Dlaczego?

To w rękach partnera Comarch pozostaje szczegółowa analiza Twoich potrzeb i dostosowanie modułów systemu nie tylko do aktualnych, ale również do przyszłych wyzwań, przed którymi stanie Twoje przedsiębiorstwo. Szyte na miarę, dopasowane do potrzeb firmy rozwiązania gwarantują wymarzony sukces i osiągnięcie najważniejszych celów biznesowych.

Kredyt gotówkowy

Gotówka
na realizację marzeń

Nawet do 160 000 PLN - Szybka decyzja kredytowa.

Siedziba firmy

Unido Finanse
Optymalne rozwiązania finansowe

Dane kontaktowe

E-mail adres:

Pracujemy od 9:00 do 18:00