Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

zapraszamy do współpracy :)

Kredyt konsolidacyjny - dlaczego to dobre rozwiązanie?

Kredyt konsolidacyjny to produkt bankowy przeznaczony dla osób, które zamiast rat kilku różnych zobowiązań chciałyby spłacać tylko jedną. Jeśli spłacają Państwo np. karty kredytowe oraz raty kredytu gotówkowego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby te zobowiązania połączyć w jedno, czyli właśnie kredyt konsolidacyjny. Konsolidacja to dobre rozwiązanie dla wszystkich, dla których regularna spłata kilku różnych zobowiązań jest uciążliwa. Jeśli są Państwo zainteresowani kredytem konsolidacyjnym na dobrych warunkach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty doradztwa finansowego. Na pewno uda nam się doradzić Państwu produkt finansowy o odpowiednich parametrach.
Kredyt konsolidacyjne - zalety tego rozwiązania
To bynajmniej nie przypadek, że kredyty konsolidacyjne cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem na rynku finansowym. Nie da się zaprzeczyć, że rozwiązanie to ma rozliczne zalety. Przede wszystkim chodzi o to, że:
kredyt konsolidacyjny daje możliwość płacenia jednej raty zamiast regulowania kilku różnych zobowiązań. Często rata ta jest niższa niż suma dotychczasowych zobowiązań, dlatego też kredyty konsolidacyjne polecane są chociażby osobom, dla których dotychczasowe zobowiązania są trudne do spłaty;
konsolidacja jest równoznaczna ze znacznym odciążeniem miesięcznego budżetu kredytobiorcy;
jak najbardziej w grę wchodzi o wydłużenie spłaty;
typowy kredyt konsolidacyjny jest niżej oprocentowany niż spłata karty kredytowej albo kredytów gotówkowych;
możliwe jest zwiększenie kwoty kredytu, jeśli tylko zdolność kredytowa wnioskodawcy na to pozwala.
Kredyty konsolidacyjne - mniejsza rata
Fakt, że kredyt konsolidacyjny pozwala na obniżenie raty zobowiązań, jest głównym argumentem za skorzystaniem z tego rozwiązania. Jak to możliwe, że konsolidacja pozwala na obniżenie dotychczasowych rat? Jak nietrudno się domyślić chodzi o to, że wraz z konsolidacją dotychczasowych kredytów możemy zdecydować się na wydłużenie okresu spłaty, co automatycznie przekłada się na obniżenie miesięcznych rat. Czy to rozwiązanie jest zawsze polecane? Wszystko tak naprawdę zależy od możliwości finansowych wnioskodawcy. Rozciągnięcie spłaty kredytu pozwala na obniżenie raty, z drugiej strony jednak jest równoznaczne z tym, że koszt całego kredytu wzrasta, ponieważ trzeba doliczyć odsetki za wydłużony czas spłaty. Na wydłużenie okresu kredytowania powinny decydować się przede wszystkim te osoby, które z trudem spłacają bieżące raty. Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z pomocy naszych doradców, na pewno udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi na temat konsolidacji kredytów. Z pewnością uda nam się dobrać odpowiedni dla Państwa indywidualnych potrzeb kredyt konsolidacyjny.
Kredyty konsolidacyjne - warunki uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać zgodę na przyznanie kredytu konsolidacyjnego? Wnioskodawca musi mieć naturalnie pozytywną historię kredytową w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Oczywiście badana jest jego zdolność kredytowa. W tej chwili brane są pod uwagę tego typu źródła dochodu: umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta, umowa zlecenie oraz umowa o dzieło. Warunki przyznania kredytu konsolidacyjnego mogą się różnić w zależności od konkretnego banku.
Kredyty konsolidacyjne - nasza oferta
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które zainteresowane są kredytem konsolidacyjnym na korzystnych warunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniem, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno uda nam się dobrać produkt finansowy, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Dlaczego właśnie my? Jesteśmy niezależnymi doradcami, którzy współpracują z ponad dwudziestoma bankami. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą Państwo skorzystać z oferty m.in.: Alior Banku, Banku Pocztowego, Banku PKO BP, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Banku, Idea Banku itd. Spotkanie z naszym doradcą finansowym jest nieodpłatne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, dołożymy starań, aby dobrać dla Państwo odpowiedni, spersonalizowany kredyt konsolidacyjny.