Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Zapytaj o indywidualną ofertę!

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny – jak wybrać najlepszy?
Wybór najlepszego kredytu hipotecznego stanowi nie lada wyzwanie. Aby dopasować optymalny do swoich potrzeb produkt finansowy, warto wziąć pod uwagę szereg czynników: wiek kredytobiorców, tryb zatrudnienia i ich możliwości finansowe, preferowaną walutę kredytu, możliwe oferty specjalne. Zaciągając kredyt, należy pamiętać również, że jest wiele parametrów, które decydują o jego opłacalności. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania, konieczna jest więc analiza oprocentowania i całkowitego kosztu kredytu, możliwości wcześniejszej spłaty i okresu karencji.
Ogrom parametrów i zmiennych może przyprawić o zawrót głowy.
Aby w przyszłości nie żałować swojej decyzji, warto zdecydować się na profesjonalne wsparcie.

Kredyt na zakup mieszkania – profesjonalne wsparcie i kompleksowa obsługa
Działając na własną rękę, porównanie wszystkich dostępnych na rynku ofert bankowych może graniczyć z cudem.
Kompetentny, doskonale zorientowany w aktualnych realiach rynku doradca kredytowy będzie w tej sytuacji nieocenionym wsparciem. Dzięki jego szerokiemu doświadczeniu i gruntownej wiedzy, z powodzeniem wybierzesz idealny, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań kredyt hipoteczny. Co ważne, korzystając z usług doradcy znacząco zminimalizujesz ilość formalności, związanych z zaciągnięciem kredytu. Jak to możliwe? Doradca załatwi je za Ciebie! Zupełnie za darmo.
Dzięki pomocy profesjonalisty otrzymasz najtańszy kredyt hipoteczny, a jego spłatę rozłożysz nawet na 35 lat! Doradca zapewni Ci również możliwość skorzystania z aktualnych promocji i ofert specjalnych, które mogą znacząco uatrakcyjnić ofertę kredytową.
Kredyt hipoteczny pozwoli Ci sfinansować:
- budowę własnego domu,
- zakup mieszkania na rynku wtórnym lub pierwotnym,
- spłatę kredytu hipotecznego w innym banku,
- wykupienie mieszkania komunalnego lub zakładowego,
- remont, przebudowę lub wykończenie domu lub mieszkania,
- przystosowanie obiektu niemieszkalnego do celów mieszkalnych.

Kredyty hipoteczne – oferta 20 banków w jednym miejscu
Korzystając z usług doradcy finansowego masz możliwość przeanalizowania i porównania ofert ponad 20 banków! Spotkanie z doradcą pomoże Ci więc zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas, a męczące wizyty w bankach i składanie wniosków kredytowych staną się jedynie wspomnieniem.
Zaciągając zobowiązanie kredytowe na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat niezwykle ważne jest optymalne dostosowanie wysokości rat do Twoich możliwości finansowych. Nie tylko aktualnych, ale przede wszystkim przyszłych. Tak szeroki wybór ofert umożliwi Ci dokonanie najlepszego, dostosowanego do Twoich możliwości i potrzeb wyboru. Nierzadko zdarza się, że warunki oferowane przez profesjonalnych doradców bywają atrakcyjniejsze niż te, które otrzymałbyś w tym samym banku jako klient indywidualny.
Jeśli Ty również stanąłeś przed dylematem, związanym z wyborem najbardziej korzystnej oferty kredytowej, zapraszamy na bezpłatne spotkanie z profesjonalnym doradcą finansowym, który pomoże Ci gruntownie przeanalizować Twoją sytuację i dobrać najkorzystniejsze, spersonalizowane rozwiązania finansowe.

Kredyty mieszkaniowe Wrocław

Unido Finanse
Optymalne rozwiązania finansowe

Dane kontaktowe

E-mail adres:

Pracujemy od 9:00 do 18:00