Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Kredyt gotówkowy

Statystyki pokazują, że kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych na krajowym rynku. Właściwie nie ma w tym nic zaskakującego, jeśli weźmiemy pod uwagę, że kredyty tego typu można stosunkowo łatwo dostać, a do tego możliwe jest przeznaczenie ich na dowolny cel. W tej chwili nie ma banku, których by nie oferował kredytów gotówkowych. Co warto wziąć przy wyborze odpowiedniego dla siebie kredytu? Która oferta jest najlepsza? Czasami warto skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy finansowego, który będzie w stanie wskazać konkretne wady i zalety danego rozwiązania. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na kompleksowe porównanie różnych ofert. Nasi doradcy na pewno będą mogli zaproponować Państwu rozwiązania na odpowiednim poziomie.

Kredyt gotówkowy – najważniejsze zalety tego rozwiązania

To nie przypadek, że kredyty gotówkowe cieszą się tak wielkim zainteresowaniem na rynku finansowym. To jeden z tych produktów, który może okazać się bardzo przydatny, kiedy potrzebujemy nagłego przypływu gotówki. Zdarza się przecież, że pojawiają się w naszym życiu różne sytuacje awaryjne, które wymagają większych środków finansowych, a my nimi akurat nie dysponujemy. W takiej sytuacji dobrym wyjściem jest właśnie kredyt gotówkowy. Szybki proces przyznawania takich kredytów to zdecydowanie jedna z najważniejszych zalet tego rozwiązania. Sama procedura trwa zwykle nie dłużej niż kilka godzin, wnioskodawca nie musi przedstawiać zbyt wiele dokumentów. No i najważniejsze – kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej środki można otrzymać zarówno w formie gotówki, jak i przelewem na wskazane konto. To wszystko prowadzi do tego, że kredyty gotówkowe zaliczają się do tak popularnych produktów finansowych. Dobrym rozwiązaniem jest udanie się do doradcy finansowego – w ten sposób możemy wybrać kredyt gotówkowy, który nie tylko będzie odpowiadał naszym potrzebom pod względem wysokości, ale także będzie udzielony na możliwe korzystnych warunkach.

Kredyty gotówkowe – o czym należy pamiętać?

Niekwestionowane zalety kredytów gotówkowych sprawiają, że bardzo wiele osób, które mogą udokumentować swoje dochody, decyduje się sięgnąć po tego typu instrument. Pamiętajmy jednak, że jak wiele innych, także i to rozwiązanie ma pewne minus. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że kredyt gotówkowy wiąże się ze stosunkowo wysokim oprocentowaniem. Z tego względu jest to produkt finansowy polecany w pierwszej kolejności tym osobom, którym po prostu zależy na czasie. Oczywiście osoby zainteresowane kredytem gotówkowym muszą posiadać pozytywną historię w Biurze Informacji Kredytowej oraz udokumentować uzyskiwane dochody. Do wniosku o kredyt załącza się zwykle zaświadczenie o zarobkach albo PIT i informacje o aktualnych dochodach w przypadku przedsiębiorców. Biorąc kredyt gotówkowy, można zdecydować sie na różne kwoty, od zaledwie kilkuset złotych po znacznie większe. Ze względu na dość wysokie oprocentowanie na pewno nie opłaca się przesadzać z pożyczaną kwotą. Jeśli jednak decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego zostanie dobrze przemyślana, może się ona okazać przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Kredyt gotówkowy – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Osoby zainteresowane wzięciem kredytu gotówkowego na korzystnych warunkach, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty doradztwa finansowego. Nasi doradcy to osoby o odpowiednich kompetencjach i rozległym doświadczeniu. Nasza firma, chcąc oferować Państwu wyłącznie najlepsze produkty finansowe na rynku, pozostaje w ścisłej współpracy z ponad dwudziestoma bankami. A to oznacza w praktyce, że mogą Państwo za naszym pośrednictwem wziąć tani kredyt gotówkowych np. w Alior Banku, Credite Agricole, BOŚ Banku, ING Banku Śląskim i wielu innych instytucjach, które cieszą sie powszechnym szacunkiem. Zachęcamy do umówienia sie na spotkanie z jednym z naszych doradców, tego typu spotkanie jest nieodpłatne. Doradca przeanalizuje Państwa potrzeby i na pewno zaproponuje adekwatny produkt finansowy.

Kredyt gotówkowy

Gotówka
na realizację marzeń

Nawet do 160 000 PLN - Szybka decyzja kredytowa.

Siedziba firmy

Unido Finanse
Optymalne rozwiązania finansowe

Dane kontaktowe

E-mail adres:

Pracujemy od 9:00 do 18:00