Kontakt

Czekamy na wiadomość!

Contact details:

Message:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

Wiadomość wysłana poprawnie. Close this notice.

Największy wybór korzystnych rozwiązań finansowych dla firm

Kredyty firmowe Wrocław

Zastrzyk finansowy przydaje się w firmach o różnych profilach. Kredyty dla firm to jeden z bardziej popularnych produktów bankowych. Nie ma w tym nic zaskakującego, ostatecznie wszyscy wiemy doskonale, że czasami konieczność nowych inwestycji, np. zakupu lokalu, nowych pojazdów, maszyn itd. jest równoznaczna z dużymi wydatkami. W wielu przypadkach kredyt firmowy to jedyne sensowne rozwiązanie.

Kredyty firmowe - rodzaje kredytów

Warto podkreślić, że instytucje finansowe oferują swoim klientom różnego rodzaju kredyty dla firm. Stosunkowo popularnym produktem finansowym są kredyty obrotowe, które wykorzystać można na doraźne finansowanie danego przedsiębiorstwa. Co ważne, tego rodzaju kredyty udzielane są bardzo szybko, z reguły na decyzję o przyznaniu kredytu nie czeka się dłużej niż zalewie kilka dni. Środki pozyskane z kredytu obrotowe można wykorzystać na dowolny cel - warunek jest tylko jeden -cel ten musi być związany z prowadzoną działalnością. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kredyty inwestycyjne, z pomocą których można sfinansować np. zakup nowych nieruchomości, budowę, wyposażenie firmy, jej restrukturyzację, wykup udziały itd. Kredyty inwestycyjne udzielane są często na dłuższy okres, nawet na kilkadziesiąt lat. Dość często wykorzystywanym przez przedsiębiorców instrumentem są kredyty odnawialne na rachunku firmowym - w tym przypadku wysokość kredytu uzależniona jest od wpływów na konto. Podobnie jak w przypadku zwykłej linii kredytowej debet spłacany jest automatycznie z nowych wpływów. Tego typu kredyt firmowy może być pomocny w zachowaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeśli boryka się ono z klientami nie płacącymi swoich zobowiązań w terminie.

Kredyt dla firm - co wziąć pod uwagę?

Co powinniśmy wziąć pod uwagę, kiedy zamierzamy wziąć kredyt firmowy? Przede wszystkim nie wolno zapominać o tym, że także i w tym konkretnym przypadku chodzi o zadłużenie, które trzeba będzie spłacić. Zatem dobrze byłoby dostosować kwotę kredytu do swoich możliwości. Na rynku dostępne są kredyty dla firm o różnych parametrach. Należy na pewno zastanowić się nad preferowanym terminem spłaty, rodzajem zabezpieczenia, które w ogóle wchodzi w grę itd. Bardzo ważne jest oprocentowanie kredytu firmowego - ostatecznie to od niego zależy finalny koszt kredytu. Ze względu na to, że nie tak łatwo jest samodzielnie wybrać kredyt firmowy o dobrych parametrach, tzn. korzystnych warunkach spłaty, warto naprawdę skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który jest na bieżąco z nowymi produktami na rynku finansowym.

Kredyty dla firm - zalety tego rozwiązania

W tym miejscu warto jeszcze podkreślić, że kredyty dla firm mają szereg zalet. Wiadomo, że najlepiej jest unikać zadłużenia, jednak dobrze dobrany kredyt może być rozwiązaniem wielu problemów. Przede wszystkim z pomocą kredytów firmowych można sfinansować w zasadzie każdą inwestycję przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko. Czasami większy kapitał potrzebny jest juz na starcie przedsiębiorstwa - również i w tym przypadku kredyt firmowy na dobrych warunkach to znakomite rozwiązanie. W tej chwili banki mogą zaoferować swoim klientom tak wiele różnych kredytów firmowych, że można znaleźć produkt o odpowiednich parametrach, z pomocą którego sfinansowanie swoich zamierzeń przestanie być problemem. Ze względu na duża konkurencję na rynku oferowane są także kredyty o stosunkowo niskim oprocentowaniu i marży.

Doradca finansowy pomoże wybrać odpowiedni kredyt dla firm

Osoby zainteresowane dobrym kredytem dla firm, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Firma Unido oferuje kompetentne doradztwo finansowe - obsługujemy nie tylko klientów prywatnych, ale także i przedsiębiorstwa z różnych branży. Z naszą pomocą wybiorą Państwo na pewno odpowiedni kredyt, który pozwoli na sfinansowanie zaplanowanych w Państwa firmie inwestycji. Nasi doradcy to osoby o szerokich kompetencjach, które posiadają wystarczające doświadczenie, aby móc zaoferować usługi na naprawdę wysokim poziomie. Chcielibyśmy dodać jeszcze, że spotkanie z naszym doradca finansowy jest nieodpłatne. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!